Facebook

Wydarzenia

Listopad

2012-11-16
Eurocash wśród Pereł Polskiej Gospodarki 2012

Eurocash wśród Pereł Polskiej Gospodarki 2012

Grupa Eurocash po raz drugi znalazła się w gronie Pereł Polskiej Gospodarki. Dnia 16 listopada 2012 podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono wyniki rankingu Pereł Polskiej Gospodarki, będącego efektem badań prowadzonych przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i publikowanych przez redakcję „Polish Market”. Eurocash wyróżniono w kategorii Perły Wielkie.

Październik

2012-10-16
Nagroda Rynku Spożywczego

Nagroda Rynku Spożywczego

Podczas V Forum Rynku Spożywczego i Handlu (największej w Polsce konferencji rynku spożywczego) Grupa Eurocash otrzymała Nagrodę Rynku Spożywczego 2012 za przyłączenie spółki Tradis i zbudowanie największej grupy dystrybucji hurtowej w Polsce. Nagrodami Rynku Spożywczego honorowane są firmy i innowacje, które znacząco wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym.

2012-10-09
Sieć abc liczy już ponad 5000 sklepów

Sieć abc liczy już ponad 5000 sklepów

Już ponad 5000 placówek liczy sieć sklepów franczyzowych abc. Jest to największa w Polsce sieć zrzeszająca niezależne sklepy detaliczne. Swoim Partnerom daje atrakcyjne ceny, coraz większy wachlarz usług i rozwiązań oraz wsparcie w prowadzeniu biznesu, pozostawiając jednocześnie dużą swobodę decyzyjną.

Lipiec

2012-07-30
Złoty Paragon po raz drugi

Złoty Paragon po raz drugi

Prestiżowa nagroda „Złoty Paragon” po raz drugi trafiła do Grupy Eurocash, tym razem za pośrednictwem spółki Tradis. Laureatów konkursu organizowanego przez magazyn Hurt&Detal wyłonili polscy kupcy w ogólnopolskim badaniu ankietowym.

Czerwiec

2012-06-06
Eurocash w Indeksie MSCI

Eurocash w Indeksie MSCI

31 maja 2012 roku akcje Eurocash S.A. weszły w skład MSCI Poland Standard Index.

Maj

2012-05-09
Strategia dla biznesowej młodzieży

Strategia dla biznesowej młodzieży

Aula VI Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie była 9-go maja miejscem ciekawego wydarzenia. Luis Amaral, Prezes Grupy Eurocash, wygłosił dla studentów wykład otwarty pt. Business Strategy Based on Eurocash Group.

Kwiecień

2012-04-27
Tradis jako Najlepszy Dystrybutor

Tradis jako Najlepszy Dystrybutor

Spółka Tradis otrzymała tytuł „Najlepszego Dystrybutora” w konkursie organizowanym przez magazyn Wiadomości Handlowe. Wyróżnienie to przyznali spółce detaliści - uczestnicy plebiscytu „Market Roku”. Według nich to właśnie Tradis najpełniej odpowiada na zapotrzebowanie polskiego handlu w zakresie aktywnej dystrybucji.

Luty

2012-02-02
Miliard w miesiąc!

Miliard w miesiąc!

Dzięki połączeniu z Grupą Dystrybucyjną Tradis skala działania Grupy Eurocash znacząco się powiększyła. Efektem tego jest miliard obrotu już w pierwszym miesiącu roku!

Drukuj do góry ↑