Facebook

Wydarzenia

Mamy 20 lat!

2015-04-01
Mamy 20 lat!

Grupa Eurocash, partner handlu tradycyjnego, świętuje swoje 20-lecie. Dziękujemy naszym Klientom, Partnerom, Akcjonariuszom i Pracownikom. To z Wami, dzięki Wam i dla Was konsekwentnie wspieramy rozwój niezależnych sklepów, które dziś na nowo zdobywają siłę i pozostaną najważniejszym segmentem rynku dystrybucji w Polsce.

Komentując to wydarzenie, Luis Amaral, Prezes Grupy Eurocash, powiedział: 
Konsekwencja działania, słuchanie potrzeb klientów i konsumentów oraz pielęgnowanie ducha przedsiębiorczości - te trzy wartości przyświecały nam w Eurocash od zawsze.

Wsłuchując się w głos konsumentów wiemy, że preferują mniejsze sklepy. Chcą robić zakupy blisko domu, wymagając jednocześnie wysokiego poziomu obsługi, odpowiedniego zaopatrzenia i przystępnych cen. Przez lata nie wszyscy w to wierzyli - my tak. Wiarę i wiedzę przełożyliśmy w czyny. Od lat konsekwentnie wspieramy naszych Klientów, inwestując w rozwój rynku tradycyjnego miliardy złotych, osiągając coraz większą skalę działania i dostarczając niezależnym sklepom narzędzia, dzięki którym mogą być konkurencyjni wobec sklepów wielkopowierzchniowych.

Potrzeby konsumentów i ich rosnące wymagania rozumieją również nasi Klienci - niezależne sklepy detaliczne. To właśnie przedsiębiorczość pozostaje w naszej opinii głównym czynnikiem odróżniającym Polskę od większości innych krajów europejskich. To dzięki przedsiębiorczości naszych Klientów, wspieranych przez Grupę Eurocash, rynek małych i średnich sklepów na nowo zdobywa siłę i pozostanie najważniejszym segmentem rynku dystrybucji FMCG.

Z okazji 20-lecia Eurocash życzę naszym Klientom, Partnerom, Akcjonariuszom i Pracownikom wszystkiego dobrego i zachęcam do dalszej owocnej współpracy!

Drukuj do góry ↑