Facebook

Rozkład jazdy autobusów firmowych

Naszym pracownikom zapewniamy dojazd autobusami pracowniczymi do centrali firmy w Komornikach.

Autobusy wyruszają z trzech głównych osiedli Poznania (Rataje, Piątkowo, Śródmieście) - tak, żeby na godz. 8:00 dojechać do Centrali w Komornikach. Po zakończonym dniu pracy autobusy odwożą pracowników do centrum miasta. Autobusy odjeżdżają spod Centrali o godz. 16:15 i 18:00.

Również dla osób zatrudnionych w Centrum Dystrybucyjnym, pracujących w systemie zmianowym, zapewnione są specjalne autobusy. Autobusy odjeżdżają z ul. Zwierzynieckiej (koło Akademika z reklamą "Akumulatory") o godz. 5:20, 13:15 i 21:20. Kursy powrotne (z centrali do centrum miasta) odbywają się o godz. 6:20, 14:20 i 22:20.

Rzecz jasna, Kandydaci zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną do centrali firmy również mogą skorzystać z autobusów Grupy Eurocash.

Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 8:00
Śródmieście Rataje Piątkowo
Lp. Przystanek Godzina Miejsce
   Śródmieście                   
1 Garbary 06:54  
2 Rondo Śródka 07:00 po stronie Dworca Autobusowego                                                                           
3 Rondo Rataje 07:05 przy stacji obsługi samochodowej
4 Królowej Jadwigi 07:10 naprzeciw AWF
5 Arciszewskiego 07:35 blisko cmentarza przy ul. Działkowej
6 Ściegiennego  07:38 za zakrętem z ul. Ściegiennego
7 Os. Kopernika  07:40 przy delikatesach Piotr i Paweł
8 Kopanina 59 07:43 siedziba firmy 
9 Ostatnia 07:44  
10 Komorniki 07:55 siedziba firmy 
Rataje
1 Os. Rusa 07:04 Szpital 
2 Piaśnicka  07:10 przy kościele, przy ul. Chartowo
3 os. Czecha 07:12 przy PZU os Lecha
4 Dębiec  07:28 ul. Opolska, przed wahadłem za Świerkową 
5 Jesionowa 07:30 Jesionowa, róg Sosnowej 
6 Kopanina 59 07:44 siedziba firmy 
7 Komorniki 07:56 siedziba firmy
Piątkowo
1 Os. Łokietka  06:55  
2 ul. Kurpińskiego  07:04 naprzeciw PKO
3 Al. Solidarności  07:08 Trójpole przy al. Solidarności
4 Słowiańska 07:11 na wiadukcie PST
5 Uniwersytet Przyrodniczy  07:16 przy Uniwesytety Przyrodniczym
6 Żeromskiego 07:22 przed ul. Dąbrowskiego
7 Grodziska  07:25 za Ambasadą Rosyjską
8 Rycerska  07:31 przy wieżowcu RAIFFEISEN-BANK
9 Os. Kopernika  07.38 Promienista przy Piotrze i Pawle
10 Kopanina 59 07:41 siedziba firmy
11 Ostatnia  07:42  
12 Komorniki 07:53 siedziba firmy 
Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 6:00, 14:00, 22:00
1 Zwierzyniecka koło akademika z reklamą "Akumulatory" 5:20 , 13:15 , 21:20
2 przy McDonalds naprzeciw Dworca Zachodniego 5:25 ,13:18 , 21:25
3 przy  McDonalds naprzeciw Dworca Zachodniego 5:28 , 13:20 , 21:28
4 przystanek autobusowy przy E. Leclerc, naprzeciw zajezdni MPK 5:30 , 13:22 , 21:30
5 przy Giełdzie odzieżowej 5:35 , 13:30 , 21:35
6 przy ul. Fabianowskiej 5:40 , 13:40 , 21:40
7 Komorniki 5:45 , 13:45 , 21:45
Powrót z ul. Kopanina 
Autobus oraz bus będą wyjeżdżać bezpośrednio z ul. Kopanina. Bus będzie odbierał pracowników z parkingu z tyłu budynku. Autobus będzie podstawiany w zatoczce, 90 m od budynku.
Powrót z Komornik do Poznania
Od Komornik Głogowską do Dworca Zachodniego     6:20, 14:20, 16:10, 18:00, 22:20
Drukuj do góry ↑