Facebook

Rozkład jazdy autobusów firmowych

Naszym pracownikom zapewniamy dojazd autobusami pracowniczymi do centrali firmy w Komornikach.

Autobusy wyruszają z trzech głównych osiedli Poznania (Rataje, Piątkowo, Śródmieście) - tak, żeby na godz. 8:00 dojechać do Centrali w Komornikach. Po zakończonym dniu pracy autobusy odwożą pracowników do centrum miasta. Autobusy odjeżdżają spod Centrali o godz. 16:15 i 18:00.

Również dla osób zatrudnionych w Centrum Dystrybucyjnym, pracujących w systemie zmianowym, zapewnione są specjalne autobusy. Autobusy odjeżdżają z ul. Zwierzynieckiej (koło Akademika z reklamą "Akumulatory") o godz. 5:20, 13:15 i 21:20. Kursy powrotne (z centrali do centrum miasta) odbywają się o godz. 6:20, 14:20 i 22:20.

Rzecz jasna, Kandydaci zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną do centrali firmy również mogą skorzystać z autobusów Grupy Eurocash.

Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 8:00
Śródmieście Rataje Piątkowo
Lp. Przystanek Godzina Miejsce
Śródmieście
1 Rondo Śródka 07:00 po stronie Dworca Autobusowego
2 Rondo Rataje 07:05 przy stacji obsługi samochodowej
3 Królowej Jadwigi 07:10 na przeciw AWF
4 Głogowska (przy Moście Dworcowym) 07:20 przy dawej Adrii
5 Głogowska 07:24 przy  McDonalds na przeciw Dworca Zachodniego
6 Głogowska 07:27 za Rynkiem Łazarskim, na przeciw kościoła przy Liceum nr 8
7 Głogowska 07:30 przystanek autobusowy przy E. Leclerc, naprzeciw zajezdni MPK
8 Arciszewskiego 07:33 blisko cmentarza przy ul. Działkowej
9 Promienista 07:36 za zakrętem z ul. Ściegiennego
10 Promienista 07:40 przy delikatesach Piotr i Paweł
11 Kacza 07:41  
12 Ostatnia 07:43  
13 Komorniki 07:50  
Rataje
1 Piaśnicka  07:10 Przystanek Piaśnicka przy kościele 
2 os. Czecha 07:15 przy PZU os Lecha
3 Żegrze 07:16 przy kładce
4 Żegrze 07:18 na rondzie naprzeciw Faworu
5 Hetmańska 07:20 przed Rondem Starołęka po stronie Selgros
6 Dolna Wilda 07:25 za skrzyżowaniem z Hetmańską pod wiaduktem
7 Czechosłowacka 07:28 róg ul Łozowej przy Straży Pożarnej
8 Głogowska ok.7:40 przy giełdzie odzieżowej
9 Kopanina  ok.7:45 Kopanina 
9 Komorniki 08:00  
Piątkowo
1 Hotel Naramowice 06:55  
2 Łużycka 07:00 przy sklepie Lewiatan
3 Mieszka I 07:04 naprzeciw PKO
4 Mieszka I 07:07 Trójpole przy al. Solidarności
5 Słowiańska 07:10 na wiadukcie PST
6 Wojska Polskiego 07:16 przy Uniwesytety Przyrodniczym
7 Żeromskiego 07:23 przed ul. Dąbrowskiego
8 Bukowska 07:25 za Ambasadą Rosyjską
9 Bułgarska  07:30 przy wieżowcu RAIFFEISEN-BANK
11 skrzyżowanie Jugosłowiańska Gwiażdzista           07.35  
12 Górczyn 07:40 naprzeciw kościoła
13 Komorniki 07:50  
Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 6:00, 14:00, 22:00
1 Zwierzyniecka koło akademika z reklamą "Akumulatory" 5:20 , 13:15 , 21:20
2 przy McDonalds naprzeciw Dworca Zachodniego 5:25 ,13:18 , 21:25
3 przy  McDonalds naprzeciw Dworca Zachodniego 5:28 , 13:20 , 21:28
4 przystanek autobusowy przy E. Leclerc, naprzeciw zajezdni MPK 5:30 , 13:22 , 21:30
5 przy Giełdzie odzieżowej 5:35 , 13:30 , 21:35
6 przy ul. Fabianowskiej 5:40 , 13:40 , 21:40
7 Komorniki 5:45 , 13:45 , 21:45
Powrót z ul. Kopanina 
Autobus oraz bus będą wyjeżdżać bezpośrednio z ul. Kopanina. Bus będzie odbierał pracowników z parkingu z tyłu budynku. Autobus będzie podstawiany w zatoczce, 90 m od budynku.
Powrót z Komornik do Poznania
Od Komornik Głogowską do Dworca Zachodniego     6:20, 14:20, 16:10, 18:00, 22:20
Drukuj do góry ↑