Facebook

Rozkład jazdy autobusów firmowych

Naszym pracownikom zapewniamy dojazd autobusami pracowniczymi do centrali firmy w Komornikach.

Autobusy wyruszają z trzech głównych osiedli Poznania (Rataje, Piątkowo, Śródmieście) - tak, żeby na godz. 8:00 dojechać do Centrali w Komornikach. Po zakończonym dniu pracy autobusy odwożą pracowników do centrum miasta. Autobusy odjeżdżają spod Centrali o godz. 16:20 i 18:15.

Również dla osób zatrudnionych w Centrum Dystrybucyjnym, pracujących w systemie zmianowym, zapewnione są specjalne autobusy. Autobusy odjeżdżają z ul. Zwierzynieckiej (koło Akademika z reklamą "Akumulatory") o godz. 5:20, 13:15 i 21:20. Kursy powrotne (z centrali do centrum miasta) odbywają się o godz. 6:20, 14:20 i 22:20.

Rzecz jasna, Kandydaci zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną do centrali firmy również mogą skorzystać z autobusów Grupy Eurocash.

Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 8:00
Śródmieście Rataje Piątkowo
Lp. Przystanek Godzina Miejsce
   Śródmieście                   
1 Garbary 06:54 06:58 Chwaliszewo 
2 Rondo Śródka 07:00 po stronie Dworca Autobusowego                                                                             
3 Rondo Rataje 07:05 przy stacji obsługi samochodowej
4 Królowej Jadwigi 07:10 naprzeciw AWF
5 Arciszewskiego - Palacza  07:35 blisko cmentarza, przy ul. Działkowej
6 Promienista - Ściegiennego  07:38 za zakrętem z ul. Ściegiennego
7 Promienista - Os. Kopernika  07:40 przy delikatesach Piotr i Paweł
8 Kopanina 59 07:43 siedziba firmy 
9 Ostatnia 07:44  
10 Komorniki 07:50 siedziba firmy 
Rataje
1 Os. Rusa 07:04 Szpital 
2 Piaśnicka  07:10 przy kościele, przy ul. Chartowo
3 Os. Czecha 07:12 przy PZU, Os. Lecha
4 Dolna Wilda (brak przystanku)   07:23 za skrzyżowaniem z ul. Hetmańską, pod wiaduktem 
5 Czechosłowacka  07:28 róg ul Łozowej, przy Straży Pożarnej 
6 Bojanowska  07:40 Głogowska, przy Giełdzie Odzieżowej 
7 Kopanina 59 07:45 siedziba firmy 
8 Komorniki 07:50 siedziba firmy
Piątkowo
1 Os. Łokietka  06:55  
2 Mieszka I - ul. Kurpińskiego  07:04 naprzeciw PKO
3 Mieszka I - Al. Solidarności  07:07 naprzeciw Kliniki Weterynarii 
4 Słowiańska 07:11 na wiadukcie PST
5 Wojska Polskiego  07:16 przy Uniwesytety Przyrodniczym
6 Żeromskiego 07:23 przy ul. Dąbrowskiego
7 Bukowska - Grodziska  07:25 za Ambasadą Rosyjską
8 Bułgarska - Rycerska  07:30 przy wieżowcu Raiffeisen Bank
9 Promienista - Os. Kopernika  07.38 przy Piotrze i Pawle
10 Kopanina 59 07:41 siedziba firmy
11 Ostatnia  07:42  
12 Komorniki 07:50 siedziba firmy 

 

Dojazd z Poznania do Komornik na godzinę 6:00, 14:00, 22:00
1 Roosevelta, za skrzyżowaniem z ul. Dąbrowskiego  5:20 , 13:15 
  Zwierzyniecka przy "Akumulatorach" 21:20
2 przed dawnym McDonalds naprzeciw Dworca Zachodniego 5:28 ,13:20 , 21:28
3 przystanek autobusowy przy E. Leclerc, naprzeciw zajezdni MPK 5:30 , 13:22 , 21:30
4 przy Giełdzie odzieżowej - Bojanowska 5:35 , 13:30 , 21:35
5 przy ul. Fabianowskiej - Ostatnia 5:40 , 13:40 , 21:40
6 Plewiska - Sycowska  5:42, 22:05
7 Komorniki 5:45 , 13:45 , 21:45
Powrót z ul. Kopanina 
Autobus oraz bus będą wyjeżdżać bezpośrednio z ul. Kopanina. Bus będzie odbierał pracowników z parkingu z tyłu budynku. Autobus będzie podstawiany w zatoczce, 90 m od budynku.
Powrót z Komornik do Poznania
Od Komornik Głogowską do Dworca Zachodniego     6:20, 14:20, 16:10, 18:15, 22:20
Drukuj do góry ↑