Facebook

Analitycy

Wyniki i strategia EUROCASH S.A. są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, brokerów i banki. Poniżej przedstawiono listę instytucji zajmujących się w sposób stały akcjami EUROCASH S.A. oraz analityków wydających rekomendacje dla akcji spółki.

Instytucja

Imię I nazwisko

E-mail

BZWBK

Tomasz Sokołowski

tomasz.sokolowski@bzwbk.pl

Deutsche Bank

Natalia Smirnova

natalia-n.smirnova@db.com

Erste Group

Marek Czachor

marek.czachor@erstegroup.com

Espirito Santo

Maria Szymańska

mszymanska@esinvestment.pl

Goldman Sachs

Yulia Gerasimova

yulia.gerasimova@gs.com

HSBC Global Research

Raj Sinha

raj.sinha@hsbc.com

IDMSA

Jakub Viscardi

j.viscardi@idmsa.pl

Ipopema Securities

Krzysztof Kuper

krzysztof.kuper@ipopema.pl

J.P. Morgan

Michał Kuzawiński

michal.kuzawinski@jpmorgan.com

DM Trigon

Kamil Szlaga

kamil.szlaga@trigon.pl

Millenium DM

Adam Kaptur

adam.kaptur@millenniumdm.pl

Morgan Stanley

Nicholas Ashworth

Nicholas.Ashworth@morganstanley.com

PKO BP

Włodzimierz Giller

wlodzimierz.giller@pkobp.pl

Raiffeisen Centrobank AG

Jakub Krawczyk

krawczyk@rcb.at

Renaissance Capital

Natasha Zagvozdina

nzagvozdina@rencap.com

UBS Investment Bank

Michał Potyra

michal.potyra@ubs.com

UniCredit CAIB

Małgorzata Kloka

malgorzata.kloka@caib.unicreditgroup.eu

WOOD & Company

Gabriela Borowska

gabriela.borowska@wood.com

Drukuj do góry ↑